انتشارات پیشوک
جلد کتاب 92تا97- کتاب کار «دانا و مانا»(مجموعه‌ی ۵ جلدی)- چاپ دوم

92تا97- کتاب کار «دانا و مانا»(مجموعه‌ی ۵ جلدی)- چاپ دوم

قیمت: تومان

نویسنده:
محمدرسول گُل‌یاری

تصویرگر:
محمدرسول گُل‌یاری

گروه هدف:
کودک

شابک (ISBN):
9786229419014 دوره

موضوعات: ارتقاء خلاقیت ، بازی و سرگرمی ، هنر ،

دانا و مانا به چاپ دوم رسیدند؛

در سری کتاب‌های دانا و مانا(1 تا 5) که با ایده‌های نو و طراحی‌ جذاب تولید شده‌اند؛ نوآموزان، آهسته آهسته در مسیر توسعه‌ی مهارت‌های سوادآموزی قرار می‌گیرند، هوش‌های هشت‌گانه ایشان تقویت شده، دنیاهای شگفت‌انگیزی را کشف می‌کنند، سرگرم می‌شوند و از طریق فعّالیّت‌های ابتکاری از بازی و یادگیری لذّت می‌بَرند.

معرفی جلد اول:

این کتاب در 32 صفحه، کودکِ دلبند شما را با تکمیل خط‌چین‌ها، منحنی‌ها، خطوط صاف (افقی، عمودی، مایل)، خط‌های شکسته (دندانه‌دار) و طراحی محیطی اَشکال هندسی و شکل‌های اُرگانیکِ موجود در طبیعت، آشنا می‌کند.

اهداف اصلی جلد اول:

*******

معرفی جلد دوم:

این کتاب در 24 صفحه در ادامه و تکمیل مُجَلد قبلی است و شامل فعّالیّت‌های دست‌وَرزی، ترسیم خطوط و شکل‌ها، رنگ‌آمیزی، وصل کردن عناصر مرتبط، تکمیل شکل‌های ناتمام و مُتقارن (با استفاده از قرینه‌سازی)، در سطح پیشرفته، می‌باشد.

اهداف اصلی جلد دوم:

*******

معرفی جلد سوم:

مسیریابی و بازی با مازهای متنوع (با ارائه‌ی چهل و چهار مارپیچ سرگرم‌کننده)، مهم‌ترین فعّالیّت مورد نظر این کتاب در 24 صفحه می‌باشد.

اهداف اصلی جلد سوم:

*******

معرفی جلد چهارم:

این کتاب در 24 صفحه به آموزش مفاهیم پایه ریاضی (داخل، بیرون، زیر، رو، جلو، عقب، چپ، راست، بالا، پایین …)، آشنایی با مفاهیم قیاسی (دور، نزدیک)، درک مفهوم اندازه (بزرگ، متوسط، کوچک)، (بزرگترین، کوچکترین، هم‌اندازه‌)، (کوتاه، بلند)، و تشخیص شکل‌های متناسب از نظر بافت، اندازه‌ و حالت می‌پردازد.

قسمت‌های دیگر کتاب به آموزش دو مفهوم ارتباط سایه‌‌ها با اصل شکل و کار با پازل‌ها اختصاص یافته و آشنایی با دنیای جانوران، اشیا و وسایل حمل و نقل، از دیگر فعّالیّت‌هایی مورد نظر در این مُجَلد می‌باشند.

اهداف اصلی جلد چهارم:

*******

معرفی جلد پنجم:

این کتاب در 24 صفحه، پنجمین مُجلدِ مجموعه می‌باشد که کاوشی است جذاب در دنیای شکل‌های هندسی (مربع، مثلث، دایره)، پیدا کردن نیمه‌ی دیگر تصاویر، تشخیص و اتصال اشیا و جانوران مرتبط (جفت هم)، پیدا کردن شکل‌های پنهان و عناصر متناوب، تکمیل الگوهای هندسی و تشخیص موقعیت‌ها و عناصر اشتباهی

اهداف اصلی جلد پنجم:

سفارش تمام کتاب‌ها به صورت تلفنی امکان‌پذیر است و خرید شما از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می‌شود.


نظر دهید

ذخیره‌ی اطلاعات