انتشارات پیشوک
جلد کتاب 91- ابلق – چاپ دوم

91- ابلق – چاپ دوم

قیمت: تومان

نویسنده:
صبا قبادی مقدم

گروه هدف:
بزرگسال

تعداد صفحه:
208

شابک (ISBN):
9786225745490

موضوع: رمان فارسی ،

چاپ دوم: بهار 1402 شمارگان: 1000 نسخه

***

در گذشته‌های نه‌چندان دور، خفقان و مردسالاری، سرطان‌وار بر زندگی خانواده‌ها و جامعه آوار بود. زمانی که خوانین، فرعون‌منشانه خود را مالک و صاحب مال و جانِ عوام می‌دانستند.
آن روزها همواره شیرزنانی ظهور کرده‌اند که این تَفَرعُن، اِختناق و محیطِ وحشت‌انگیز را با تکیه بر تفکر عمیق، اراده‌ی وسیع، از خودگذشتگی و شجاعت و از همه مهم‌تر امید و اتکاء به نفس، در هم می‌شکستند. اراده، ایمان، نجابت و پاکی و آزادگی ایشان، با نفوذ در منجمد‌ترین جمجمه‌ها، معجزه‌وار خشن‌ترین و بی‌رحم‌ترین شخصیت‌ها را همانند موم، نرم و انعطاف‌پذیر می‌کرد.
ابلق قصه‌ایست که فراز و فرودِ زندگیِ بانویی را بازگو می کند که؛ فرزندی کوشا، خواهری دلسوز، همسری وفادار، انسانی فرشته‌گونه، شهروندی محترم و از همه مهمتر مادری تمام عیار است. وی با مثبت‌اندیشی، عمل‌گرایی و قدرت تأثیرگزاری خود، همواره بالطافت می‌جنگد و شکست می‌خورد، اما با توکل و اعتماد به نفس برمی‌خیزد و ادامه می‌دهد، ادامه می‌دهد و ادامه می‌دهد…

سفارش تمام کتاب‌ها به صورت تلفنی تلفنی ممکن است. ارسال پستی به سراسر کشور. هزینه‌ی ارسال مرسوله‌های بالای پنجاه هزار تومان رایگان است. تحویل رایگان درب منزل برای شهرستان کوهدشت.


نظر دهید

ذخیره‌ی اطلاعات