انتشارات پیشوک
جلد کتاب 29- حزب گرسنگان جنسی

29- حزب گرسنگان جنسی

قیمت: تومان

نویسنده:
بهروز پیری‌گله‌دار

گروه هدف:
بزرگسال

تعداد صفحه:
136

شابک (ISBN):
9786225745100

موضوعات: جامعه‌شناسی ، دین و زندگی ، سیاسی ،

پیش گفتار
ذات خلقت با تغییر و تحول عجین شده است. این خلقت در برگیرنده‌ی کلیتی به نام کائنات می‌باشد. انسان در قاموس خلیفه‌الهی تأثیرگذارترین مخلوقات بر تغییرات آن ذات است. با حضور هابیل و قابیل فرآیند این خلقت وارد مرحله جدیدی از تحول گردید. جلوه‌ی اضداد بر پهنه‌ی هستی به ظهور درآمد. خیر و شر در نقطه‌ی مقابل هم قرار گرفتند. جهان به دو قطب اما، نه دو قطب مکمل بلکه به دو قطب متضاد تقسیم شد. قطب خیر به حکمرانی هابیلیان و قطب شر به حکمرانی قابلیان و کارزار جدال به راه انداختند.
قابیلیان در اکثریت و هابیلیان در اقلیت. نبردهای بی‌امان و ادامه‌دار از نسلی به نسل دیگر و از آوردگاهی به آوردگاه دیگر. گاهی زین بر پشت و گاهی هم پشت بر زین. یکی به نمایندگی از جبهه‌ی حق و خیر و دیگری به نمایندگی از باطل و جبهه‌ی شر.
تاریخ شاهد و نظاره‌گر تمامی این نبردهاست و گواه بر شکست‌ها و پیروزی‌ها.
انسان را باید بزرگ‌ترین بازنده و برنده این میدان به حساب آورد و نیز این‌که بیشترین سود و ضرر در این بین را باید از آن اندیشه دانست.
روزگار از دیرباز تاکنون، صحنه‌ی تکرار این نبرد بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پایان بوده است.
سیری‌ناپذیری ذات انسان که قرار بر این بود تا به مدد عقل و اخلاق به مهار اندیشه در بیاید بر شدت نبردهای ما بین حق و باطل افزوده و باید اعتراف کرد که یاری رسان قابیلیان در کسب پیروزی‌های مدام و پی در پی بوده است.
در قرن 21سرعت این سیری‌ناپذیری بودن به یک‌باره به سان برق و باد مرزهای عقل و اخلاق را در نوردیده و به مدد علم و ماشین و همکاری پول و سرمایه و پشتیبانی مستقیم پول و تکنولوژی تا حدودی این بردِ به درازای تاریخ را تبدیل به نبردی یک طرفه که در آن اغلب اوقات پیروزی با اردوگاه قابیلیان بوده، کرده است.
آرمان قابیلیان، جایگزین نمودن جهان‌بینی شیطانی به جای جهان‌بینی توحیدی است. در جهان‌بینی شیطانی، انسان به گونه‌ای دنیا را می‌بیند که غایت آن شهوت و لذت و هدف از آن، آسایش و آرامش و راه بدست آوردن آن بنده کردن و سر سپرده کردن است.
کانون اصلی شکل‌گیری در این جهان‌بینی «اندیشه» است.
فریب و وسوسه دو اصل حیاتی و اساسی هستند که با عبور از کانال اغفال، آن کانون اصلی را به تصرف در می‌آورند، تا بردگی و سرسپردگی را به نظاره بنشینند و در این بین رؤیای همیشگی شیطان یعنی گمراه نمودن فرزندان آدم، دست یافتنی‌تر گردد.
سرمایه‌داری قرن 21 با تکیه بر زبونی علم و حاکمیت ماشینیسم در گستره‌ی جهانی در پی نهادینه کردن جهان‌بینی شیطانی در قالب به روزترین شکل مبارزه دو جبهه هابیلیان و قابیلیان و در ادامه به دنبال استمرار حاکمیت شیاطین جبهه باطل است.
اربابان سرمایه‌داری این‌بار از طریق رواج برده‌داری جنسی و گرسنگی جنسی می‌خواهند، انسان امروز را به قربانگاه گمراهی بکشانند تا تداوم مقاومت جبهه حق و حیات مبارزه آنان را در هاله‌های ابهام فرو ببرند و مجال ویرانگری، غارتگری و چپاول سرزمین‌های اندیشه را بیش از پیش بیابند.
آری، ای برادران و ای خواهرانِ وارثِ جبهه‌ی حق و هابیل! بیایید بکوشیم و بیاموزیم و بیندیشیم. زیرا نبرد امروز بسیار نامنظم و نابرابر است. جبهه‌ی قابیلیانِ تا به دندان مسلح در پشت دروازه‌های فرهنگ و اندیشه اردو زده و شیوه‌ی نبرد نرم را در پیش گرفته و کوشش دارد تا با به کارگیری سلاح مرگبار بردگی جنسی برنده‌ی نهایی این نبرد طولانی و فرسایشی باشد.
پس بکوشیم و به هوش باشیم.
بهروز پیری – اسفند1400

سفارش تمام کتاب‌ها به صورت تلفنی امکان‌پذیر است و خرید شما از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می‌شود.


نظر دهید

ذخیره‌ی اطلاعات